Egyelőre marad a száraz és meleg idő

2024. április. 08 13:39

Kedden még a felettünk tanyázó anticiklon alakítja időjárásunkat, de a hét további részében sem kell jelentős változásokra számítani. A jövő hét azonban tartogathat meglepetéseket.

Kedden változó vastagságú fátyolfelhőzet szűrheti időnként a napsütést, csapadék továbbra sem lesz. A déli, délkeleti szél többfelé megélénkül, főként az Észak-Dunántúlon erős lökések is előfordulhatnak. A legmagasabb nappali hőmérséklet 24 és 30 fok között valószínű.

Az alábbi galériát megnyitva olvasható a következő napokhoz tartozó előrejelzés.

5 fotó megtekintése
Részletes előrejelzés, aktuális időjárás

Egyelőre marad a száraz és meleg idő

1 / 6
Szerdán jobbára fátyolfelhős, napos idő valószínű, de gomolyfelhők is képződnek, illetve érkezhetnek nyugat felől. Inkább csak az Északnyugat-Dunántúl lehet átmenetileg ...felhősebb. Csak elvétve fordulhat elő gyenge eső, zápor, nagyobb eséllyel északon, északkeleten. Az északi, északnyugati szél a Dunántúlon sokfelé megerősödik, sőt ott viharos széllökések is lesznek. Hajnalban 8, 15, délután a Dunántúlon 15 és 20, a Dunától keletre 21 és 28 fok között alakul a hőmérséklet.
Fotó megosztása: