Jövő héten egészen más időjárást kapunk, mint amivel most találkozhatunk

2025. október. 19 13:37

A következő napokban enyhülni kezd az idő, ezzel együtt keddtől már egyre többfelé kell esőre számítani. Időjárásunk változékony jellege a hosszú hétvégén is megmarad.

Hétfőn az egyre vastagodó felhőzet mellett a nyugati országrészben kevesebb napsütés várható, az ország északkeleti részein a pára és köd feloszlását követően akár estig derült maradhat az idő. Csapadék még nem lesz. Hazánk nyugati felén többfelé megélénkül, Sopron és a Bakony térségében olykor meg is erősödik a délkeleti szél. A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 11 és 16 fok között várható.

Az alábbi galériát megnyitva olvasható a következő napokhoz tartozó előrejelzés:

5 fotó megtekintése
Részletes előrejelzés, aktuális időjárás

Fronthatás

Nincsfronthatás

Holnap nem érkezik fölénk időjárási front, így a frontérzékenyek fellélegezhetnek. A fejfájás, a vérnyomás-ingadozás vagy az ízületi panaszok enyhülnek. Délelőtt 11 és délután 3 óra között a leégés veszélye jelentős.
A légnyomás nem változik jelentősen.