Ki látott már tengernyi habot?!

2018. január. 12 15:29

Kinek ne lett volna gyermekkori vágya, tengernyi habban lubickolni. Az álmokat gyakran maga a természet váltja valóra.

A rengeteg hab szerencsére nem egy vegyipari üzem meghibásodásával jött létre, hanem a Joyce névre keresztelt vihar korbácsolta. A rendkívül erős és hosszan tartó hullámverés miatt alakult ki. Az eset Ausztráliában, Új-Dél-Wales partjainál történt.

Nemrég az Eleanor nevű vihar is hasonló mennyiségű habbal “kedveskedett” az Atlanti-óceán francia partjainál. Itt Európában, a tél közepén valószínűleg senkinek nem jutott eszébe megmártózni az óceán habjaiban.

Címkék:,
Részletes előrejelzés, aktuális időjárás

Fronthatás

Nincsfronthatás

Ma frontmentes idő várható, ami általában kedvezően hat a szervezet működésére. A legtöbb ember közérzete javulhat, a panaszok intenzitása csökkenhet. A stabil légköri helyzet tehermentesíti a szív- és érrendszert, a vérnyomás-ingadozás ritkább lehet.

A légnyomás nem változik.